Yasal Uyarı

 
  yayımcı Jochen Leib
Wallmerstr. 48
70329 Stuttgart
webmaster(at)cemsagbil.com
 
  Içerik Sorumluluk Bu sayfaların içeriği büyük bir özenle oluşturuldu. Ancak, hiçbir sorumluluk doğruluğu, bütünlüğü ve içeriğinin güncelliği için kabul edilebilir.
 
  Web Sayfalarına Link Verilmesi Bu teklif bir etkisi sarf edilebilir, üzerinde harici web sitelerine bağlantılar içerebilir.
Bu yabancı içerikler için, hiçbir garanti kabul edilebilir.
Sayfaların ilgili kuruluşu veya operatör her zaman bağlantılı sayfaların içeriği sorumludur.
Yasadışı içeriği tanınabilir değildi. Ihlallerin bildirilmesi üzerine, bu tür bağlantıları hemen kaldırılır.
 
  telif hakkı Bu sayfalarda içeriği ve eserler telif hakkına tabidir. Çoğaltma, telif hakkı sınırları dışında işlenmesi, dağıtımı ve sömürü her türlü ilgili yazar ya da yaratıcının yazılı izin gerektirir.
İndirme ve bu sayfaların kopyaları sadece özel, ticari olmayan kullanım için izin verilmektedir. Bu web sitesinin operatörü kendisi başkalarının telif gözlemlemek için ya da kendi veya lisans gerektirmeyen işler için sevk edecektir çaba olduğunu.
 
  Foto Kredi © Jochen Leib - jochenleib.de
© Frank Braun - fbconcept.dyndns.org/
© Igor Panitz - igorpanitz.com
© Cem Sagbil - cemsagbil.com
 
  Gizlilik Bildiğim kadarıyla bizim tarafta gibi kişisel veriler (örneğin isim, adres veya e-posta adresi), bu gönüllü olarak (iletişim formu) yapılır.
Istenmeyen reklam ve bilgilendirme materyalleri göndermek için üçüncü şahıslar tarafından yayınlanan iletişim bilgilerinin kullanımı burada açıkça hariç tutulmuştur.Site operatörleri gibi spam e-postalar gibi istenmeyen reklam, durumunda yasal işlem hakkını saklı tutar.